Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. huntík - 13. 9. 2008

I když bylo naším úmyslem snížit počet účinkujících na 12, zájemců bylo tolik, že jsme během dvou dnů od vyhlášení termínu museli přihlášky stopnout. Stejně se pak nějakým těžko pochopitelným způsobem počet zvýšil na konečných sedmnáct - a to jsme ještě spoustu zájemců odmítli.

Hrálo se v lesním divadýlku Na Skalce a sluníčko nám tentokrát přálo. Ovšem jakýsi arktický duch má zřejmě špatný vztah k téhle muzice, a tak nám pod azurově modrým nebem přivál naprosto nepochopitelnou zimu. Spousty diváků tak třeba i po půl hodině odcházeli, jektajíce zuby. Nejhůř dopadl jeden z muzikantů ze Sekvoje, protože ten z Prahy vyrazil jen v tričku a v kraťasech, když viděl to modro nad sebou. Nakonec se hrálo až do tmy a mám obavu, že ti diváci, kteří vydrželi až do konce, vydrželi jen proto, že přimrzli k sedačkám.

Novinkou bylo vytvoření malého pódia pro sólisty a dvojice vpravo od hlavní scény, což urychlilo střídání hudebních těles. A ještě nesmím zapomenout na dětskou taneční skupinu z Milína, která vystřihla něco country tanečků, a Jaykmana, který zase ukázal, co se dá dělat s lasem.

Účinkující:

Katka & Roman (Jince), Hrobeso (Plzeň), Jirka Řehulka (Rosovice), Maděra (Příbram), Michal Knébl (Praha), Veget (Praha), Simona Klímová (Slaný), Tady to máš (Plzeň), Marek Jonáš (Zbiroh), Heduš & spol. (Praha), Sekvoj (Praha), Jakub & Katka (Rokycany), Knezaplacení (Buštěhrad), Luboš Hrdlička (Velešín), Bylo náš šest (Příbram), EpyDeMye (Týn nad Vltavou) a Jana & Zdeněk Hejkrlíkoví