Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. huntík – 7. 6. 1997

Letní kino Příbram

Stále přemýšlíme, jak přitáhnout víc diváků. Lesní divadýlko v Podlesí je sice nádherné, ale pro někoho možná daleko. A tak jsme se rozhodli zkusit letní Huntík v samém centru Příbrami – v letním kině. Sváťa Mezera s Vaškem Plecitým dokonce zajistili koňský vlek, který s hrajícími muzikanty a transparenty na bocích jezdí po městě a zve návštěvníky. Další akcí je i country bál, který je ale tentokrát už v pátek před Huntíkem. Střídají se na něm …A je to, Maděra a Ledajak a kromě muziky tu jsou i různé soutěže pro lidi.

Samotný Huntík v sobotu nabídl bohatý program, např. po dohodě s pořadateli Folkového kvítku u nás vystupují jeho vítězové a Vaškovi se Sváťou se podařilo uhnat k účinkování i jihoamerické Indiány. Ti vystupují dvakrát (odpoledne a v samotném závěru) a to druhé vystoupení, kdy jsme některé písničky hráli a zpívali s nimi, bylo nezapomenutelné. Byla to síla pro nás, ale především pro Indiány, kteří z toho měli slzy v očích.

Přesto, že se Huntík konal doslova na dosah lidem, diváků přišlo stejně jako do lesního divadýlka v Podlesí, což ve velikém hledišti letního kina vypadalo hrozně. Uvažujeme tak o tom, že budeme Huntík dělat jen jednou do roka.

Účinkující:

Pepela, Příbram

Crackers, Praha

Maples, Praha

Jeroným Lešner, Řež u Prahy (vítěz Folkového kvítku)

Náhodou, Nýřany

Eda Hladík a spol., Kladno

Náhodné sdružení

Dva až tři, Příbram

Dialog, Příbram

Ježkovy voči, Příbram

Michal Šilhan, Praha

Maděra, Příbram

Zcela náhodně, Dobříš

Arnošt Frauenberg, Králův Dvůr

Reparát, Příbram

Ginevra, Příbram

Bonanza, Příbram

Tonda Kropáč, Láz

Hospodochodci, Příbram

Scarabeus, Rokycany

Honza Roušar, Příbram

Heč, Hořovice

Brilant country band, Praha

Toman a lesní panna, Blovice (vítěz Folkového kvítku)

Aranwa, Jižní Amerika