Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. huntík - 24. ledna 2009

Poprvé v historii Huntíků jsme se na zimní půlročník uchýlili na Malou scénu Divadla Antonína Dvořáka Příbram. A jak se ukázalo, bylo to rozhodnutí šťastné. Rozhodně jsme si užili asi nejlepšího zvuku, co jsme kdy měli.

Účastníků bylo celkem 17, ovšem mohlo být podstatně více, pokud bychom přijali všechny, kdo se hlásili. I tak program trval sedm a půl hodiny, takže i pro příště platí základní kritérium pro účast - tedy čas přihlášení.

Kdo tedy hrál?

Ježkovy voči, Příbram (bluegrass) - Jakub - Katka a Libor, Plzeň, Praha (blues) - Maděrky, Příbram (folk) - Eva Dvořáková a Honza Roušar, Praha a Příbram (folk) - M-Band, Příbram (country) - Martin Hejnák, Kralupy n. Vlt. (folk) - New Pauza, střední Čechy (bluegrass) - Marek Jonáš, Zbiroh (folk) - Maděra, Příbram (country) - Jir-Ka, Jindřichův Hradec (folk) - Blue Stones, Příbram, Hranice na Moravě (bluegrass), Hola hoj Dubenec u Příbrami (folk) - Trhobeat, Příbram (country) - Pavel Šilhavý, Zdice (folk) - Toman a lesní panna, Blovice (folk) - Jana & Zdeněk Hejkrlíkovi, Příbram (folk, blues) - Dřeváci, Příbram (country)

Zimní Příbramský huntík je už tradičně i oblastním předkolem podbrdské Porty. Porota určila k postupu do vyššího kola (to bude 14. března v Komárově) devět účinkujících (a to bez pořadí):

Ježkovy voči, Jakub - Katka & Libor, Maděrky, New Pauza, Marek Jonáš, Maděra, Jir-Ka, Blue Stones, Jana & Zdeněk Hejkrlíkovi

Současně probíhá i divácká anketa. Ta je ovšem výrazně ovlivněna tím, že ani zdaleka ne všichni posluchači vydrží sedět v sále od začátku až do konce, takže ji nelze brát za stoprocentně vypovídající ukazatel. Přesto uvádím alespoň prvních pět míst:

Maděrky, Jir-Ka, Maděra, Ježkovy voči, Jakub-Katka & Libor.